AvG.idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» Propunere !!!!
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptySam Mai 10, 2014 12:45 pm Scris de DaN.

» vreau in clan
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptyMar Iul 30, 2013 10:20 pm Scris de tex

» Cerere intrare in clan
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptyDum Apr 22, 2012 9:16 pm Scris de loveisintheair

» cerere de intrare in clan
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptySam Mar 26, 2011 11:16 am Scris de jocker.boy09

» New server WoW!
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptyLun Noi 02, 2009 12:48 pm Scris de Vizitator

» Discutii Generale
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptyJoi Apr 09, 2009 1:30 am Scris de Vizitator

» sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptyJoi Dec 18, 2008 4:32 pm Scris de sm#3#ch#3#rul

» *TB*REMBOs
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptyJoi Noi 27, 2008 8:58 am Scris de Adinutza x

» va salut :)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan EmptyVin Oct 10, 2008 8:50 pm Scris de Vizitator

AvG.idle.ro
Top postatori
DaBoss (76)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
Roby (49)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
Vise (41)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
L.U.C.I.F.3.R (14)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
TuD0r* (8)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
DuLc!k4U (5)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
Ma cred ZEU dar nu-s (4)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
Ndark (3)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
REMBOs (3)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 
=<AvG>=aGaiN* (2)
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcapsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_voting_barsal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 

Sondaj

Cum vi-i se pare forumul ?

sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcap67%sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 67% [ 4 ]
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcap33%sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 33% [ 2 ]
sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_lcap0%sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan I_vote_rcap 0% [ 0 ]

Total voturi : 6

Parteneri
Pentru link/banner exchange faceti un post in sectiunea Parteneri.
Connect:
AvG.idle.ro

sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan

In jos

sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan Empty sal membrilor AvG as vrea sa intru in clan

Mesaj  sm#3#ch#3#rul Joi Dec 18, 2008 4:32 pm

NUME:florescu
PRENUME:razvan
de cand joc cs:aproape 3 ani
NiCK:SM#3#ch#3#rUL(sau m@fYY()7U)
clanuri:TFK atat
steam:nam
varsta:12(eu cred nu e foarte importanta varsta)

sm#3#ch#3#rul
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 18/12/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum